Słowo Wstępne

Jest wiele błędnych wyobrażeń na temat zdobywania mocy planetarnej. System ten pojawił się bardzo wcześnie i może spodobać się szczególnie tym którzy nie są do końca przekonani do chrystianizowanych modlitw. Modlitwy powinny być wykonywane zaraz po przebudzeniu, najlepiej w towarzystwie zapachu planetarnego i świecy, lub jeżeli jest to ciężkie do wykonania, można użyć do tego celu tylko olibanum. Wykonywanie tych modlitw codziennie, przyniesie wam konkretne moce planetarne (związane z daną planetą) i jest polecane wszystkim którzy pragną pracować z grimurami tymi starszymi jak i całkiem nowoczesnymi.

Niedziela

W imię Wszechmogącego i najwyższego Boga, Wzywam Cię Panie Słońca, wielki Iluminatorze, Królu wszystkich gwiazd, ojcze widzenia. O słońce, które żywi i powoduje rodzenie owoców przez zioła i drzewa, które ozdabia cały świat swoim majestatem, które odrzuca przeciwności w ciemność, które dzieli piękne rzeczy od brzydkich. O Słońce które upiękniasz bezcenne rzeczy, piękno i majestat pereł, złota i kamieni szlachetnych, chwałą królów i myślą sędziów. Wzywam Ciebie, panie Słońca, niepojętego i niezrozumiałego który widzi moce niebios i rozumie wspaniałości Najwyższego Boga. Wzywam Ciebie, Pana Słońca, Świeco która płonie przed straszliwym Bogiem Sabaoth, nie sprzeciwiaj mi się. Ja wzywam Ciebie następującymi imionami: Pithankouz, Doriel, Sinae, Madoel, Lytrophar, Phryktouel, Pelkadon, Andraphor, Iyemedon, Alianos, Gerarouel. Przez Twoje powyższe imiona, udziel mi Twojej Łaski, mocy i cnót w mojej pracy którą zamierzam wykonywać. Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen.

Poniedziałek

Panie Wszechmogący, Najwyższy, Twórco, Królu królów i Panie panów, który stworzył i ukształtował człowieka, który upiększył niebo gwiazdami i ozdobił ziemię kwiatami i zwierzętami, przed widokiem którego moc, każde stworzenie, widoczne lub niewidoczne, ma dreszcze i ciarki, Ja, niegodny Twój sługa, błagam Cię i proszę byś usłyszał mnie i podporządkował cnotę tej planety. Pani Księżyca, porządek i wiedza o świecie, postaci nieba, pocieszycielko nocy i Królowo spętanych duchów, Pani księżyca, wskazujesz czas, jesteś znakiem wszystkich uroczystości i festiwali. Wzywam Ciebie, Księżycu, poprzez wysoki tron Boga, przez promienie słoneczne, przez resztę Boga, przez Cherubinów i Serafinów, przez wszystkich aniołów świętych a także tych o następujących imionach: Khariomo, Gallagil, Benouel, Agramouel, Adekael, Thyeloel, Rhaphael, Zygothoel, Galael. Poprzez te wszystkie święte imiona, nie sprzeciwiaj mi się tylko udziel mi łaski, mocy i cnoty w pracach które mam zamiar wykonywać. Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen

Wtorek

Panie, Mocny i Potężny, którego gniew wysusza morze do dna, którego potężne spojrzenie łamie góry, góry które były Tobą przerażone i tak jak przerażona była otchłań. Każdy chór archaniołów i aniołów czci Ciebie. W Twoim imieniu, Panie mój, śmiem próbować każdą pracę. Wzywam Ciebie, Marsie, wojowniczy Marsie, przez serce potężnego lwa i płomień silny, poprzez płonący ogień byś mnie wysłuchał. Wzywam Ciebie Marsie, moja sangwino i śmiałości, przez powietrze, przez ziemię i przez środek ziemi, żebyś mnie wysłuchał. O Marsie, który cieszy się niepowodzeniem i gardzi szczęściem, Wzywam Cię przez Niego, którego Ty i inne moce planetarne się obawiają, wzywam Ciebie poprzez następujące imiona: Agla, Aser, Pioriroth, Alband, Endor, Omer, Skonaphor, Kalonos, Almanos. Poprzez te imiona nadaj mi swojej łaski, mocy i cnoty w pracach które mam zamiar wykonywać. Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen.

Środa

W imię wszech-dobrotliwego Boga, Amen; Panie który mieszkasz wysoko i widzisz pokornego, który prowadzi nerki i serca, Panie duchów, Królu nieba i ziemi, daj swoją łaskę dla mnie grzesznika, Panie aby podporządkować sobie uprawnienia planety Merkury. O Merkury, naj bieglejszy w logicznych argumentach, najlepszych i najbardziej doskonały w mądrości, w każdej nauce; który dzieli i rozprowadza sztuki i rzemiosła każdej osoby; doświadczony i wykwalifikowany żołnierz, ponieważ bez Ciebie wszystkie rzeczy są ruchome lub nieruchome i nie mogą być poznane. O Merkury, twórco filozofii i najkszy wśród mówców, który rządzi umysłami; Wzywam Cię przez Boga, który Cię stworzył i umieścił Cię w Niebie. Wzywam Ciebie poprzez Twoje twoje niebo, przez twoją sferę, przez skarby i sekrety mądrości Boga, przez jego silną i niezmierzoną rękę i przez zastępy anielskie, nie sprzeciwiaj mi się. Ja wzywam Ciebie poprzez następujące imiona: Siboraz, Hyielisphak, Iagrou, Hysoreono, Eililoph, Naendor, Gelstamot, Khaselon, Aseoulouel, Teratouon, Sphalikon, Kyrmaen, Barnidon. Poprzez te imiona, udziel mi łaski i swoją cnotę, aby prace które będę wykonywać stały się skuteczne i prawdziwe; przez wszechmoc Boga. Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen.

Czwartek

Panie, nasz Boże, wielki, wychwalany i niepojęty, którego wielka boskość jest niezmierzona, modlę się do Ciebie. Ja, niegodny, błagam i szukam Twojego współczucia, wysłuchaj mnie i uczyń moją pracę skuteczną. Wzywam Ciebie, dzielny i najbardziej korzystny Jowiszu, przez niezmierzonego Boga, nie sprzeciwiaj mi się. Wzywam Ciebie, Jowiszu, dzięki łasce wszystkich ziół. Wzywam Ciebie, Jowiszu przez twoje męstwo i sprawiedliwość, przez Twoje cudowne zalety i poprzez następujące imiona: Misthan, Mesaou, Alasigno, Pelkhaous, Aabio, Kedesod, Olaber, Sedio, Azanor, Merran. Przez Twoje największe i waleczne imiona przyznaj mi swoją łaskę i swoją cnotę przy pracy którą zamierzam wykonać. Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen.

Piątek

W imię najwyższego Boga, w jego najbardziej pożądane imię, Ja wzywam Ciebie, najbardziej harmonijna, najpiękniejsza i najbardziej godna Pani Venus, której moc leży w męstwie i w potędze miłości, która przenika ludzkie ciało od wewnątrz. O Wenus, która rządzi pasją i dystrybuuje miłość, najbardziej urodziwa Wenus, która prowadzi każdą tęsknotę mężczyzn i kobiet i wypełnia ich wnętrzności. O pani, ja zwieńczony wieńcem miłości, błagam Cię byś torturowała ludzi których pragnę i spraw by padli mi do stóp. Ja wzywam Ciebie, Wenus, przez Boga, który stworzył Ciebie i umieścił w niebiosach. Ja wzywam Ciebie poprzez pieczęć która znajduje się w Twoim sercu, przez twoje bogactwo, koronę, przez Twoje niebo i przez następujące imiona: Montoaran, Maugoran, Ktioel, Pyrgeton, Lioikon, Ikarizi, Iakor, Ladokon, Parinos, Phrektiouz, Phaloumpol, Kraipophon, Alleopon, Estoge, Iaseph, Zaglytai, Krigenos, Ooulan. Przez te wszystkie imiona, nie sprzeciwiaj mi się tylko udziel mi swojej łaski i swojej cnoty w pracy którą zamierzam wykonać.Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen.

Sobota

Boże nasz, wspaniały i największy, który stworzył i uformował człowieka, którego zobaczyła otchłań i się zlękła, którego zobaczył żyjący i stał się martwy. W jego imieniu i w jego potężnej mocy Wzywam Ciebie, Saturnie. Od wysokości nieba a przez głębię morza, Wzywam Ciebie, Saturnie, nie sprzeciwiaj mi się. Przez swoją pierwotność i prymat ja Wzywam Ciebie, o zimny Saturnie, który włada każdą szkodą, który daje skarby i może zaoferować wszystko. Wzywam Ciebie znów, o Saturnie poprzez twoje następujące imiona: Arphin, Orkip, Ouliob, Berik, Ouraphon, Sarok, Taimon, Odel, Sigep, Sotad. Przyznaj mi swoją łaskę i swoją cnotę do każdej pracy którą zamierzam wykonać. Odbierz ode mnie pecha i przynieść mi tylko szczęście. Amen.