Ban Ard zrodziło się we mnie wiele lat temu i leżało spokojnie w mojej głowie, aż do momentu, gdy poczułem, że jestem gotów na zrealizowanie tak wyjątkowego przedsięwzięcia. Sam studiuję magię od wielu lat, od samego początku przykładałem olbrzymią wagę do tego jak skonstruowane są i jakie umiejętności rozwijają i pielęgnują konkretne systemy treningowe.

Po tych wielu latach zbierania wiedzy, ćwiczenia przeróżnych technik dostosowanych do konkretnych stadiów nauki stworzyłem zarówno swój własny osobisty system magiczny – co jest efektem pracy każdego maga. Ale przede wszystkim uwierzyłem, że jestem w stanie stworzyć podstawowy system treningowy dla chcących rozwijać się adeptów.

W sieci poznałem mnóstwo osób, które pomogły mi rozwinąć swoje zdolności, poszerzyć wiedzę oraz i takie, które uświadomiły mi jak zwodniczy potrafi być ezonet. Jak wiele w nim fałszywych informacji o magii. Wynika to między innymi z ludzkiej potrzeby poczucia się wyjątkowym, wówczas ludzie zaczynają zmyślać swoje osiągnięcia i umiejętności magiczne – a internet, jak papier – przyjmie wszystko. Niestety dla nich mimo, że magia jest dziedziną bardzo subiektywną to osoby, które praktykują więcej niż kilka tygodni są w stanie znaleźć fałsz w słowach wszechobecnych ezo-proroków.

Z tego właśnie powodu istnieje Aetherius, z tego też powodu zrodził się w mych myślach projekt internetowej akademii magii, a teraz właśnie nadszedł czas przekucia myśli w czyn. Jest to jedyny sposób w jaki mogę pomóc młodym adeptom pokonać przeszkody w rozwoju, pomóc im uniknąć mętnych pułapek populistycznego New Age’u.

Weź udział w ankiecie!

Poniżej znajdziesz ankietę, a w niej kilka pytań o to, co myślisz na temat Ban Ard. Nie zajmie ci to więcej niż trzy minuty.

Dosyć ciężko jest skonstruować platformę szkoleniową, która pozwoliłaby osobie nadzorującej dozowanie wiedzy i dostępu do informacji, ocenianie i nagradzanie studentów. Skonstruowanie własnej platformy całkowicie odpadało, ponieważ nie posiadam wystarczających umiejętności w programowaniu, znajomości języków komputerowych itp.

Całe szczęście, że istnieją gotowe już skrypty, które można wykorzystać i zaadaptować do swoich potrzeb. Jednym z nich jest zwykłe forum dyskusyjne MyBB, które postanowiłem dostosować do swoich potrzeb. Forum dysponuje strukturalną budową działów, do których można przyznawać i odbierać dostęp, a także wbudowanym systemem rang i awansów, umożliwiającym dozowanie wiedzy do poziomu adepta. Obecnie trwają prace nad testowaniem tej platformy.

Na pewno w 2016 roku. Czeka mnie dużo pracy nad dostosowaniem platformy, prac graficznych, i co najważniejsze analiza tekstów, tłumaczenie co niektórych tekstów i technik, a także zamieszczenie wszystkiego w sieci. Ale już w tym roku będą mogli zapisać się pierwsi chętni.

POSTĘPY

Projektowanie Platformy 100%
Design Platformy 100%
Tłumaczenie Tekstów 50%
Analiza Technik 45%
Budowa Skryptu Nauczania 25%

Wystarczy, że napiszesz do nas maila i opiszesz czym chciałbyś się zająć przy tworzeniu Ban Ard, jeśli nie jesteś zdecydowany, nie szkodzi, zawsze możemy najpierw porozmawiać i postanowić czym możesz się zająć w zależności od twoich umiejętności oraz chęci.

[contact-form-7 404 "Not Found"]