Liber Falxifer I – Rytuał Rewitalizujący

Rytuał ten ma na celu osiągnięcie witalizującej mocy i wzmocnienia swojej energii w celu odpędzenia słabości, choroby czy stanów depresyjnych. Działanie powinno wykonywać się za każdym razem, gdy czujemy się fizycznie lub psychicznie wyczerpani i gdy istnieje potrzeba wyostrzenia swoich zmysłów. Ten rytuał pomoże czarownikowi rozbudzić wewnętrzną osobistą moc i siły życiowe.

Będziesz potrzebował:

  • 3 czerwone świece
  • poświęconą statuę Seniora la Muerte
  • kadzielnicę z węglem
  • 2 łyżeczki nasion żółtej gorczycy
  • 3 łyżeczki herbaty mate
  • 4 łyżeczki mięty
  • 4 wysuszone liście cytryny
  • moździerz z tłuczkiem

Zapal świece na ołtarzu i wezwij moce Pana Śmierci. Poproś Go, tego, który zazwyczaj odbiera siły życiowe, by pomógł ci wzmocnić twoje życiowe moce i witalność. Umieść trzy czerwone świece na ziemi, tak by tworzyły trójkąt z wierzchołkiem skierowanym w stronę ołtarza.

Umieść statuę SLM w środku tego trójkąta mocy i połóż kadzielnicę przed nim. Zapukaj swoją lewą ręką trzykrotnie o podłogę, teraz zapal trzy czerwone świece i wypowiedz:

Chwała Tobie Ty, Który Odbierasz Życie i Dajesz Śmierć!
Potężny Seniorze La Muerte, pobłogosław swojego wyznawcę i odwróć czarne prądy, które są w twojej władzy!
Obdarz mnie witalnością i pozwól życiowej energii przeniknąć mnie, odwróć prądy Saturna i skieruj je w moich wrogów topiąc ich w goryczy śmierci.
Wielki Monarcho, przyznaj mi odnawiające moce i siłę ciała, umysłu i duszy!
Chwała Tobie, Seniorze la Muerte!

Zapal węgiel wewnątrz kadzielnicy i pozwól mu się rozpalić aż pozostanie sam czerwony żar. Umieść nasiona gorczycy, herbatę, miętę i liście cytryny wewnątrz moździerza i z pomocą tłuczka zbij wszystko w drobny proszek.  Za pomocą swojej lewej ręki umieść wystarczającą ilość mieszanki na gorącym węglu i powiedz:

Palę to święte kadzidło dla wspaniałej chwały Seniora la Muerte!
Niechaj Senor Que lo Puede Todo, Ten, który realizuje wszystko, obdarzy mnie kilkoma kroplami szkarłatnego nektaru z Jego zbiorów kapiących z Jego potężnej kosy, i przebudzi drzemiący ogień życia, który obecnie jest przygaszony we mnie!
Chwała Tobie San Esqueleto!

Usiądź wygodnie na podłodze przed trójkątem, zrelaksuj się i zacznij głęboko oddychać skupiając się na mocy, która zbiera się wewnątrz trójkąta. Umieść jeszcze trzy porcje kadzidła na rozgrzanym węglu i wizualizuj dym jako czerwono-krwistą, witalizującą energię emitowaną przez statuę Seniora la Muerte. Poczuj i zobacz jak ta czerwona mgiełka skupia się i intensyfikuje wewnątrz trójkąta i wypowiedz:

Seniorze la Muerte, Potężny Lordzie Poczerwieniałej Kosy, podaruj mi teraz moc i siłę!

Oddychaj mocą, która zebrała się wewnątrz trójkąta i z każdym wdechem wciągaj ją głębiej i głębiej siebie pozwalając jej rozpalić wewnątrz ciebie czerwony płomień życia. Medytuj nad ekstatyczną mocą jaką osiągnąłeś i pozwól każdemu oddechowi przekazywać więcej i więcej rewitalizującej mocy poprzez święty dym.

Jeśli tego potrzebujesz, umieść więcej mieszanki na węglu i kontynuuj procedurę wdychania mocy.

Po 30 minutach takiej praktyki możesz zakończyć rytuał poprzez modlitwę i podziękowanie skierowane do SLM. Zgaś świece na ołtarzu, ale pozwól trzem czerwonym świecom wypalić się samodzielnie oraz spal całą pozostałą mieszankę jako ofiarę dla SLM. Umieść statuę ponownie na ołtarzu kiedy trzy czerwone świece kompletnie się wypalą.

Zabierz pozostałości po świecach, proch kadzidła i węgiel do lasu i zakop wszystko pod wielkim drzewem w imieniu Seniora La Muerte. Ostatecznie podaruj dym z tytoniu, trzy monety i czerwone wino jako ofiarę dla duchów tego miejsca.