Liber Falxifer I – Zaklęcie Trumny Śmierci

Celem tego czarno-magicznego działania jest zamknięcie wszystkich ścieżek w życiu wroga, pozostawiając tylko jedną, która doprowadzi go do grobu. Ta klątwa śmierci jest jednym z najstraszniejszych rytuałów w argentyńskim kulcie Senora la Muerte, i wierzy się, że całkowicie niszczy osobę, na którą zostaje rzucona.

Rytuał powinien być przeprowadzony w Sobotnią noc, gdy wybije północ, w Nowiu lub przy malejącym Księżycu.

Będziesz potrzebować poniższych rzeczy:

 • małą czarną drewnianą trumienkę
 • ziemię z grobu mordercy lub żołnierza (kupioną zgodnie z tradycją – co będzie opisane w drugiej części Liber Falxifer)
 • coś co należy do ofiary: włosy, paznokcie, kawałek ubrania, tekst napisany jej ręką itp.
 • trzy łyżeczki siarki
 • 7 całych ziaren pieprzu
 • surowy kawałek wieprzowiny
 • zdjęcie ofiary
 • 7 zardzewiałych gwoździ – idealne byłyby wyciągnięte z trumny
 • 4 czarne świece
 • pół szklanki świńskiej krwi
 • obraz Pana Śmierci narysowany na pergaminie, umieszczony u stóp statuy SLM przez poprzednie 13 nocy

 

Krok Pierwszy

Zapal świece na ołtarzu i zawołaj siedem razy:

Salve Senor la Muerte!

Następnie wypowiedz proklamację twojej woli:

Jest moją wolą, w tę noc porażającej magii, skierować trujące energie mojej nienawiści przeciwko mojego wrogowi, [imię ofiary], i ze wsparciem mocy ciemności i śmierci zabić jego ciało i pogrzebać duszę!

W imię potężnego Senora la Muerte, tego, który odbiera życie i daje śmierć, jest moją wolą usunięcie z mojego wroga, [imię ofiary], całego światła i energii życiowej, i zrzucić go w zimną ciemność głodnego grobu!

Poprzez ten rytuał śmierci, składam w ofierze mojego wroga, [imię ofiary], cieniom Wspaniałego Czarnego Krzyża. 

Salve Senor de la Cruz Negra!

Krok Drugi

Umieść czarną trumnę otwartą na ziemi przed ołtarzem i napełnij ją do połowy ziemią z grobu. Umieść włosy, paznokcie i inne rzeczy należące do ofiary, następnie wszystko posyp siarką i ziarnami pieprzu. Następnie umieść w trumnie kawałek surowej wieprzowiny, a na niej zdjęcie celu, twarzą do góry na kawałku mięsa.

Usiądź na ziemi przed trumną i przywołaj swoje wszystkie nienawistne emocje i wolę śmierci swojej ofiary. Trzymając w lewej ręce siedem zardzewiałych gwoździ, skup się na swojej motywacji zabicia swojej ofiary i wprowadź się w stan gniewnego szału. Naładuj gwoździe trucizną swojej nienawiści i magiczną wolą, wizualizuj wokół nich poświatę mrocznych energii, którymi je naładowałeś.

Kiedy poczujesz, że osiągnąłeś szczyt swojej „czarnej medytacji” i zgromadziłeś potrzebną energię, możesz pójść naprzód wbijając siedem gwoździ w zdjęcie (i mięso), a z każdym gwoździem musisz wizualizować mroczną energię, która uderza w twój cel, wizualizuj ból i cierpienie jakiego doznaje ofiara porażona twoją mocą.

Krok Trzeci

Umieść cztery czarne świece wokół trumny, tak by wyznaczały punkty kardynalne krzyża, i zapal je w imię SLM. Powoli skrop przebite zdjęcie świńską krwią wyobrażając sobie ofiarę wykrwawiającą się na śmierć w wyniku obrażeń jakie zadałeś jej ciału i duszy. Po dokonaniu kontemplacji zawartości trumny i mocy jaką przez nią przesyłasz, wypełnij trumnę po brzegi resztą ziemi z grobu.

Palcem wskazującym swojej lewej ręki narysuj „X” na ziemi w trumnie i umieść pergamin z wizerunkiem Pana Śmierci, twarzą w dół do zawartości trumny. Trzymaj swoją lewą rękę nad trumną i wyrecytuj siedmiokrotnie inwokacje:

Panie Śmierci i Święty Morderco, O Potężny Senor la Muerte, Ja, [twoje imię], który służę Ci na ścieżce lewej ręki, wzywam Cię i przywołuję twoje przerażające moce!

Stań po mojej stronie i pobłogosław moje niosące śmierć rytuały i pozwól, by całkowita śmierć mojego wroga zwiastowała Twoją obecność i stała się kolejnym świadectwem twojej zatrważającej potęgi!

Potężny Czarny Święty Śmierci, proszę Cię byś bezlitośnie ukarał [imię ofiary], którego Ja, w twoje imię, skazuję na śmierć, i pozwól legionowi głodnych cieni będących pod twoją komendą pożywić się nim i wyssać z niego całe życie!

Niechaj [imię ofiary], który jest moim wrogiem, i poprzez to i Twoim zostanie zmieciony przez twój lodowaty Saturniany gniew i skaż go na pogrzebanie pod górą ciemności, terroru, szaleństwa, bólu i śmierci!

Senor la Muerte, ty, który jesteś siewcą grobów, zasiej teraz nasiona bolesnej śmierci w zdradzieckim sercu mego wroga i zmuś go do zebrania trujących owoców mojej czarnoksięskiej zemsty!

Panie Śmierci, Władco Krwawej Kosy, zabij teraz mojego wroga!

Przynieś śmierć mojemu wrogowi! Przynieś śmierć [imię ofiary]!

Po siedmiokrotnym powtórzeniu, zamknij pokrywę trumny i powiedz:

Poprzez moc Pana Śmierci, dokonało się!

Krok Czwarty

Zdejmij statuę SLM z ołtarza i umieść ją w pozycji stojącej na zamkniętej trumnie. Złóż tradycyjną ofiarę na ziemi, układając ją wokół trumny i czterech czarnych świec. Wydmuchuj dym cygara w stronę statuy i trumny pod nią, kierując swoje modlitwy poprzez dym do potężnego SLM. Kiedy wypalisz ponad połowę cygara, umieść je w popielnicy obok innych ofiar i wygaś świece na ołtarzu. Pozwól czterem czarnym świecą otaczającym trumnę wypalić się do końca i pozostaw wszystko do następnej nocy.

Krok Piąty

Następnej nocy, pomiędzy północą a godziną trzecią przynieś pozostałości ofiary wraz z trumną na opuszczony cmentarz. Znajdź pasujący grób, oznaczony dużym czarnym krzyżem i umieść pozostałości ofiary w „głowie” grobu, przed czarnym krzyżem. Wykop dół na środku grobu i umieść trumnę w środku. Trzymając lewą rękę nad trumną recytuj wcześniejszą inwokację (krok trzeci) siedem razy. Wypełnij grób ziemią tak by pokryć całą trumnę i wyrównaj grób wroga poprzez trzykrotne nadepnięcie na niego lewą nogą. Zawołaj siedem razy:

Salve Senor la Muerte!

Zrób siedem kroków do tyłu, odwróć się i opuść cmentarz nie oglądając się za siebie.

 

One thought on “Liber Falxifer I – Zaklęcie Trumny Śmierci

 1. Pingback: Analiza rytuału okiem wtajemniczonego | Aetherius - Magia i okultyzm w teorii i praktyce

Comments are closed.