Liber Falxifer I – Rzucenie Klątwy na Dom Wroga

Celem tej klątwy jest przesłanie negatywnej i destruktywnej mocy SLM w celu zesłania na wroga i jego bliskich dezorientacji, bólu, choroby i strachu. Działanie kieruje dysharmonizującą energię przez Pana Śmierci do całego budynku, domu lub miejsca pracy naszego celu i uderza w każdego, kto tam żyje saturnowym gniewem Władcy Okrwawionej Kosy.

To złorzeczenie najlepiej wykonać po północy w sobotę, kiedy Księżyc maleje lub jest w nowiu.

Potrzebne przedmioty:

 • konsekrowana statua Senora la Muerte
 • słoik z zakrętką
 • ziemia z grobu (najlepiej z grobu samobójcy lub mordercy), kupiona od duchów zgodnie z tradycją (która opisana będzie w przyszłości)
 • siedem całych czarnych ziaren pieprzu
 • trzy krople Merkurego
 • łyżeczka sproszkowanej ludzkiej kości
 • dwie łyżeczki nasion czarnej musztardy
 • dwie łyżeczki pieprzu cayenne
 • jedna łyżeczka prochu strzelniczego
 • jedna łyżeczka siarki
 • mała drewniana łyżka
 • siedem czarnych świec
 • tradycyjna ofiara dla SLM

 

Krok Pierwszy

Zapal świece na ołtarzu i powitaj SLM poprzez znak Czaszki i Dwóch Skrzyżowanych Kości. (Unieś ramiona, zaciśnij pięści, skrzyżuj swoje lewe ramię na prawym ramieniu i umieść je pod podbródkiem na wysokości klatki piersiowej.) Uderz lewą nogą trzykrotnie w podłogę i wymów siedem razy:

Salve Senor de la Guadana Sangrienta!

Opuść swoje ramiona i wyrecytuj poniższą proklamację:

Władco Zakrwawionej Kosy, jest moją wolą, w tą ciemną i bezksiężycową noc, skierować moce lewoskrętnego źródła Rzeki Śmierci i w Twoim potężnym i błogosławionym imieniu, przesłać twoje śmiercionośne pływy w celu wyeliminowania moich wrogów!

Jest moją wolą, w tę ciemną noc anatemy, wezwanie dewastujących energii reprezentowanych przez krwistą kosę Świętej Śmierci i z mocą grobowych cieni uderzyć i ukarać moich głupich przeciwników!

W imię Senora la Muerte, niechaj głodna ciemność śmierci pożre wszystkich tych, którzy odważyli się stanąć na mojej drodze!

Salve Senor la Muerte!

 

Krok Drugi

Umieść słoik na ziemi przed ołtarzem i napełnij go cmentarną ziemią, pieprzem, Merkurym, sproszkowaną kością, nasionami musztardy, pieprzem cayenne, prochem strzelniczym i siarką. Wymieszaj wszystko z pomocą drewnianej łyżki, mieszaj ostrożnie.

Podczas mieszania koncentruj się na swoich intencjach względem swojego celu, i recytuj:

Strach, dezorientacja i ból, by obalić mego wroga!

Kiedy wszystkie elementy będą ze sobą wymieszane, i gdy poczujesz energię tętniącą wewnątrz słoika pełnego zgubnej zawartości i gdy poczujesz, że twoja wola zawiera się wewnątrz to znak, że nadszedł czas by odłożyć drewnianą łyżkę i zakręcić pokrywkę słoika.

 

Krok Trzeci

Umieść statue SLM w stojącej pozycji na słoiku, następnie umieść siedem czarnych świec wokół słoika, tak by każda świeca oznaczała punkt odwróconego heptagramu. Zapal każdą ze świec w imieniu SLM i wyrecytuj inwokacje Pana Śmierci siedmiokrotnie:

Potężny Senorze la Muerte, O Ty który panuje nad wszystkimi misteriami ciemności i śmierci, Ja, (swoje imię), który wiernie Ci służę w ścieżce lewej ręki, teraz przyzywam Cię!

Obdarz mnie twoimi budzącymi grozę mocami w tę noc zemsty, i napełnij elementy umieszczone u twych stóp destruktywną mocą twoich najczarniejszych zaklęć!

Pozwól przeklętej ziemi u twych stóp przepoić się twoją straszną i śmiercionośną esencją, i obdarz ją mocą niesienia terroru, szaleństwa, pomieszania, niezgody, choroby i bólu mojemu wrogowi!

Senor de las Sombras Oscuras, o Ty który rozkazujesz ciemnym i krwiożerczym cieniom śmierci, pozwól zawartości tego słoja umieszczonego u Twych stóp być trującymi dzięki Twoim wszystko pochłaniającym mocom i wspomóż mnie w wykonaniu mojej anatemy!

Salve Senor la Muerte!

 

Krok Czwarty

Usiądź na ziemi przed płonącymi świecami i wpatrując się w oczy statuy, silnie wizualizuj różne scenariusze, w których twój cel cierpi od klątwy jaką na niego zsyłasz. Skieruj moc swojej woli poprzez swoje oczy i pozwól być im cichym wyrazem twojej modlitwy o zemstę skierowanej do fetyszu Pana Śmierci.

Zakończ tę złorzeczącą modlitwę i kontemplację po około trzydziestu minutach i wypowiedz:

Chwała Tobie Panie Śmierci, który karzesz i pokonujesz moich wrógów!

 

Krok Piąty

Złóż SLM jego tradycyjną ofiarę z czerwonych goździków, butelki piwa, kieliszka wódki, dużego cygara, mirry, paczuli i talerza trzech lub siedmiu kawałków surowej wieprzowiny bardzo mocno przyprawionej ostrą papryką.

Zaaranżuj ofiarowanie wokół siedmiu czarnych świec, układając talerz z wieprzowiną na ziemi przed statuą. Wypal połowę cygara i ostrożnie wydmuchuj dym w stronę statuy i słoika, recytując w myślach:

Strach, dezorientacja i ból, by obalić mego wroga!

Umieść resztę cygara w popielnicy i wypowiedz siedmiokrotnie:

Salve Senor la Muerte!

Wygaś świece na ołtarzu. Niech czarne świece kompletnie się wypalą, pozostaw statuę stojącą na słoju otoczoną ofiarami aż do następnej nocy.

 

Krok Szósty

Następnej nocy, gdy wybije północ, umieść statuę z powrotem na ołtarzu. Zbierz wszystkie pozostałości po świecach i ofiary i zanieś na cmentarz, umieść wszystko na którymś grobie.

 

Krok Siódmy

Niebezpieczna zawartość słoika jest już gotowa do użycia. Udaj się do domu lub budynku, który chcesz przeklnąć i ostrożnie otwórz słoik. Obejdź budynek powoli, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, sypiąc zawartością słoika za swoje plecy, wymawiając cały czas klątwę:

W imię Senora la Muerte, przeklinam cię ziemią umarłych i przynoszę ciemność, terror i ból do ciebie, (imię ofiary), i wszystkich tych, którzy zamieszkują ten dom/budynek!

W imię Senor del Cementerio, wyrzucam z ciebie całe szczęście, miłość i sukcesy. Zamiast nich przynoszę ci poprzez tę ziemię, nieszczęście, niezgodę i ubóstwo!

Kiedy przejdziesz pełny okrąg wokół budynku, raz jeszcze stań zwrócony twarzą do jego wejścia, uderz swoją lewą stopą trzykrotnie i powiedz:

W imię Senor la Muerte, anatema dokonała się!
Chwała Panu Śmierci!

Roztrzaskaj pusty słoik poprzez rzucenie go o ziemię przed wejściem i zrób trzy kroki wstecz, zaczynając od lewej stopy, następnie odwróć się i odejdź stamtąd nie oglądając się za siebie.