Liber Falxifer I – Odbicie Złego Oka

Bardzo popularnym wierzeniem w wielu światowych tradycjach magicznych jest to, że nienawiść, zazdrość i strach innych ludzi może czasem stworzyć strumień energii lub myślokształt z wampirycznymi atrybutami, które mogą być dla nas niebezpieczne. Nawiązując do wielu okultystycznych tradycji, te negatywne energie lub myślokształty są często skierowane i wysyłane poprzez spojrzenie tych, którzy świadomie lub nieświadomie posiadają moc „złego oka”. W tych przypadkach spojrzenie, jak się wierzy, może stworzyć link, który pozwala przekazać zatrute energie bezpośrednio do ofiary.

Rytuał podany poniżej ma na celu, z pomocą magicznych mocy SLM stworzyć tarczę przeciw złemu oku i innym formom astralnych ataków, oraz odbić wszelkie negatywne myślokształty i energie z powrotem do osoby, która je stworzyła i wysłała.

Będziesz potrzebować:

 • szklany słoik z pokrywką,
 • pół szklanki ginu,
 • pół szklanki brandy,
 • 1 łyżeczkę sproszkowanej mirry,
 • oliwę z oliwek,
 • drewnianą łyżkę,
 • poświęconą statue SLM,
 • 3 czerwone świece
 • popielniczkę
 • jednego papierosa
  1. Zapal świece na ołtarzu i zaintonuj siedem razy:

Salve Senor la Muerte!

Módl się do Pana Śmierci i poproś Go, aby przekazał swoją moc twojej sprawie i pomógł ci stworzyć magiczną tarczę, która odbije wszelkie negatywne energie z powrotem do ich twórców. Umieść otwarty słoik na podłodze przed ołtarzem, wlej do niego gin, brandy, dodaj mirry i trzy krople oliwy z oliwek. Użyj drewnianej łyżki, aby wszystko wymieszać, robiąc to w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara tak długo, aż wszystko będzie dokładnie zmieszane.

  2. Zamknij słoik i umieść statuę SLM w pozycji stojącej na nim i powtórz trzykrotnie:

Święta Śmierć, obdarz mnie mocą!
Królu Śmierci, obdarz mnie Twoją ochroną!
Napełnij mocą pojemnik, pod Twymi stopami!
Salve Senior la Muerte!

Umieść trzy czerwone świece wokół słoika, w taki sposób by tworzyły trójkąt skierowany wierzchołkiem do ołtarza i zapal każdą ze świec w imię SLM.

3. Recytuj poniższą modlitwę siedmiokrotnie:

Potężny i straszny Święty, ty, który siejesz śmierć i zabierasz życie, Ja, który wita twoją wiecznie głodną ciemność, błagam cię teraz o błogosławieństwo!

Bądź teraz po mej stronie, niech twój cień będzie nade mną i użycz mi swojej mocy!

Niechaj Twoja krwawa kosa stanie się moją tarczą, która odbije truciznę z powrotem do moich wrogów, i niechaj ciemność grobu, na zawsze uczyni ślepymi ich znienawidzone oczy!

Seniorze la Muerte, Ty który jesteś wspaniałym wyzwolicielem, wybaw mnie, swoje najwierniejsze dziecko od zła zesłanego przez mych wrogów, i obróć ich zatrutą broń przeciw nim samym przebijając ich tchórzliwe serca!

Panie Kosy, obdarz mnie swoją mocą i ochroną!

Salve Senior la Muerte!

  4. Umieść popielniczkę przed słoikiem i zapal papierosa jako dar dla Pana Śmierci. Uklęknij na swoim prawym kolanie, trzymając swoją lewą stopę pewnie na ziemi i wydmuchuj dym papierosowy w stronę statuy i słoika leżącego u jej stóp. Za każdym razem, gdy wydmuchujesz dym mów:

  Tak, jak karmię cię tym świętym dymem, proszę cię abyś napełnił tę tynkturę umieszczoną u twych stóp ochronną mocą twojej potężnej kosy!

  Ześlij siłę moim działaniom!

  Kiedy wypalisz więcej niż połowę papierosa, umieść resztę w popielniczce i wymów:

  Salve Senior de la Guadana!

  Chwała Władcy Wiecznie Zbierającej Żniwo Kosy!

  Wygaś świece na ołtarzu, ale pozostaw statuę ze słojem tak długo, aż trzy czerwone świece same się nie wypalą, wówczas umieść statuę na jej miejscu na ołtarzu.

  5. Każdego poranka przez następne siedem dni po zażyciu odświeżającej kąpieli, umocz palec wskazujący w tynkturze i namaść się nim rysując trójkąt ognia nad swoimi brwiami. Wizualizuj go jako mocny, czerwony, płonący trójkąt i wyobrażaj sobie jak jego płomień przenosi się na całą twoją aurę. Poczuj płomienie, które odpędzają niesprzyjające energie powiązane z twoimi subtelnymi ciałami i wysyłają je z powrotem niczym płonące rzutki do celu ich pochodzenia.

  Nie myj, ani nie ścieraj narysowanego trójkąta. Zamiast tego, staraj się przywoływać jego astralny „cień” kilkakrotnie w ciągu tych siedmiu dni. To ufortyfikuje cię i wzmocni twoją tarczę wokół ciała.

  Po tych siedmiu dniach, zawiń słoik w czarny jedwab i umieść nad, pod lub po prostu blisko ołtarza. Ochronna tynktura będzie zachowywała swoją moc przez najbliższe siedem miesięcy, w trakcie których możesz użyć jej kiedy tylko będziesz czuł, że tego potrzebujesz.