Witam szanowne grono

Temat na forum 'Powitania' rozpoczęty przez kuncien, Sierpień 29, 2017.

1. kuncien

Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    0
    Witam szanowne grono.
    Jestem dyletantem.
    Pojawiłem się tu, gdyż 3 tygodnie temu odeszła z tego Świata moja ukochana, która potrafiła przywoływać demony.
    Podobno poznała sztukę goecji.
    Trafiłem tu szukając jak najwięcej informacji o magii.
    Pozdrawiam
    Ziemia ponad Niebem

P.S.
    Mam dwa pytania, których boję się zadać w obawie o wyśmianie, aczkolwiek niektórzy z którymi rozmawiałem, podchodzą do tematu niezwykle poważnie, tylko nic nie chcą nigdy zdradzić...

2. zef

zef
    Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    4
    Witaj, myślę, że śmialo możesz pytać. :)

3. Rasphul

Administrator
    Członek Załogi
    Expand Collapse

Polubienia:
    284
    Witaj na forum.
    Nie ma "tego" i "tamtego" świata. To co na górze, jest jak to, co na dole i tak dalej.
    Świat jest jeden, w pełni. To, że ktoś nie posiada fizycznego ciała, wcale nie oznacza, że "odszedł".

Lepiej zadaj te pytania, inaczej pewnie nie dowiemy się, co Cię do nas sprowadza.
    Jeśli szukasz sposobu na przywrócenie jej do życia. To nawet gdyby było to możliwe, to po trzech tygodniach byłoby to już... niesmaczne.
    Jeśli szukasz sposobu na przywołanie jej ducha, by z nią porozmawiać, powiedzieć tego, czego nie zdążyłeś i tak dalej, to tak, to jest możliwe, ale wymaga umiejętności, czasu i poświęcenia - ponadto zawsze wiąże się z ryzykiem, że nie przywołasz konkretnie jej, a coś innego, co świetnie się za nią podszyje.

Pozdrawiam.

4. kuncien

Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    0
    Moje pytanie raczej dotyczyło tego, czy jest możliwe, przynajmniej dla mojej perspektywy, odkręcić to co się stało.
    (popełniła samobójstwo). Trochę czytałem o tym, ale to brzmi jak bajki wszystko. O ożywianiu ciała nawet nie myślałem, gdyż zostało skremowane.
    Drugie pytanie, czy można ją sprowadzić do nowego ciała. W sensie w kontrolowany sposób zinkarnować, lub wytropić gdzie zinkarnuje.

5. Xadak Agneped

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    30
    Miasto:
    Krosno
    Tak jak Rasu mówił "to było by nie smaczne", z tego co kabała głosi to do kilku dni po śmierci dusza się błąka po czym rozpływa w Absolucie. Ale to już bardziej pytaj nekromantów, sądzę też iż jest to temat na oddzielny wpis. Witam na forum.

6. Morrigu

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    43
    #6 Morrigu, Sierpień 30, 2017
    Ostatnia edycja: Sierpień 30, 2017
    @kuncien witaj na forum i odpowiadając na Twoje pytania:
    1. Nie. Jeśli możesz napisać czemu ważne jest odkręcenie tego co się stało (że popełniła samobójstwo)?
    2. Jeśli bierzemy pod uwagę reinkarnację (wiara w nią) to najbardziej prawdopodobna z wersji to że reinkarnuje się w ramach swojego rodu po to żeby rozwiązać pewne (może mieć to związek z jej samobójstwem) problemy.
    Żeby sprawdzić czy taka reinkarnacja ma miejsce musiałbyś mieć kontakt z jej rodziną, też z tą dalszą rodziną, ale weź pod uwagę, że może reinkarnować się za kilka, nawet kilkanaście lat, może urodzić się jako mężczyzna i to co najważniejsze nawet jak już uda Ci się ją rozpoznać, to nie możesz tej osobie powiedzieć o tym że we wcześniejszym życiu popełniła samobójstwo, jakie miała problemy itd.i tym samym dorzucić jej kolejny problem, lub spalisz waszą relację, bo po prostu uzna Cię za niespełna rozumu. Weź też pod uwagę że wasza nowa relacja może być już tylko relacją koleżeńską (a nie jak może oczekujesz że powrócą uczucia i nastąpi odrodzenie waszego związku) i teraz ta osoba nie będzie już Ciebie potrzebowała w takim stopniu na jaki liczysz. Możliwe że to co mieliście wspólnie przeżyć już przeżyliście i dobrze by było zapamiętać dobre chwilę, a tę resztę zostawić tak jak jest.

7. FeraXIII

Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    27
    Miasto:
    Kraków
    O jaką reinkarnację Ci chodzi? W różnych odłamach buddyzmu to wygląda trochę inaczej, ale nie można oderwać samego zjawiska reinkarnacji od kultury jego pochodzenia.Chyba, że nie o buddyjską chodzi, ale zawsze jest jakiś kontekst kulturowy. New Age się nie wierzy i nie należy się tym przejmować.