Pytanie Problemy w związku, brak doświadczenia w magii

Temat na forum 'FAQ...' rozpoczęty przez Mindfang, Październik 5, 2017.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SerafinSadok

Zelator
    Expand Collapse

Polubienia:
    3
    Miasto:
    Katowice
    Odpowiedzialny specjalista tu nie pomoże w kwestii problemu miłosnego. Poza tym uważam, że nawet gdyby pomógł i by się udało to poprzez brak pracy nad sobą twoje problemy zdrowotne znów by się czkawką na tobie/was odbiły i to negatywnie.

Ewentualnie bym poszukał odpowiedniego specjalisty, który pomoże ci się ustabilizować emocjonalnie, załagodzić dolegliwości, oczyścić energetycznie itp., ale nie w kwestii magi miłosnej.

2. Lili

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    33
    @Mindfang chcesz go po prostu przekonać, spróbuj tak własnie robić nie tylko gadać, a czynić. Przekonaj go do siebie jako fajnej kobiety idealnej dla niego, pokaż swoje zmiany i najlepsze cechy, jeśli rzeczywiście ma wątpliwości;), bo wiesz... mógł i tu przepraszam za dosadność, ale tak tylko Ci na odczepnego powiedzieć, że chce być w sumie z tobą, ale nie bo nie. To tak trochę wygląda albo jak jakaś dziecinada albo obawia się na tyle twoich zaburzeń, problemów i dyplomatycznie Cię taką gadką spławia.
    Nie pomyślałaś o tej alternatywie ?

W każdym razie, jeśli nie chce Ciebie to twoim obowiązkiem międzyludzkim jest to uszanować. Naprawdę, chcesz kogoś kto będzie z tobą z gównianych powodów na siłę, byle by było?. Chcesz kogoś kto nigdy nie doceni Cię, nigdy nie powie i nie poczuje, że po prostu zwyczajnie, jesteś centrum jego wszechświata?
    Pomyśl o tym... czy nie jesteś, aby znacznie więcej warta niż taka relacja. :)
    I żeby zakończyć morałem, płynącym prosto z kobiecego serca, od kobiety dla kobiety, kochana... ,,tego kwiatu jest pół światu,, :D

3. Mindfang

Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    0
    Znam tę osobę kilka lat i dobrze wiem, że jestem dla niego najważniejsza. Po prostu moje zachowanie, które było dla niego niejasne go odrzuciło. Ciężko mi wyjaśnić sytuację, by było jasne dlaczego ciężko go przekonać i dlaczego mi na tym zależy. :/

4. SerafinSadok

Zelator
    Expand Collapse

Polubienia:
    3
    Miasto:
    Katowice
    #24 SerafinSadok, Październik 9, 2017
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 9, 2017
    Pomijając kwestie, które wskazałem w swoich poprzednich postach istotne jest zwrócenie uwagi na to, iż ewentualne rzucenie zaklęcia przez ciebie na swego ex nie przyniesie rezultatów, ponieważ w porównaniu do swojego ex, jesteś znacznie słabsza psychicznie, że o braku znajomości podstaw magii nie wspomnę.

Udałoby ci się ewentualnie takie zaklęcie tylko w sytuacji gdybyś była przynajmniej równa jego sile. Pomijam kwestię doboru właściwego zaklęcia.

Ponadto nie wierzę, co w sumie już wcześniej napisałem, że odpowiedzialna osoba w twoim wypadku zgodziłaby się na zrobienie w twoim imieniu takiego zaklęcia.

5. Rasphul

Administrator
    Członek Załogi
    Expand Collapse

Polubienia:
    271
    Myślę, że temat został wyczerpany.

Morrigu lubi to.
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum