Pytanie Problemy w związku, brak doświadczenia w magii

Temat na forum 'FAQ...' rozpoczęty przez Mindfang, Październik 5, 2017.

Status Tematu:
Zamknięty.
 1. SerafinSadok

  Zelator
  Expand Collapse

  Dołączył:
  Lipiec 22, 2017
  Posty:
  33
  Polubienia:
  3
  Płeć:
  Mężczyzna
  Miasto:
  Katowice
  Odpowiedzialny specjalista tu nie pomoże w kwestii problemu miłosnego. Poza tym uważam, że nawet gdyby pomógł i by się udało to poprzez brak pracy nad sobą twoje problemy zdrowotne znów by się czkawką na tobie/was odbiły i to negatywnie.

  Ewentualnie bym poszukał odpowiedniego specjalisty, który pomoże ci się ustabilizować emocjonalnie, załagodzić dolegliwości, oczyścić energetycznie itp., ale nie w kwestii magi miłosnej.
   
 2. Lili

  Practicus
  Expand Collapse

  Dołączył:
  Czerwiec 6, 2016
  Posty:
  173
  Polubienia:
  33
  Płeć:
  Kobieta
  @Mindfang chcesz go po prostu przekonać, spróbuj tak własnie robić nie tylko gadać, a czynić. Przekonaj go do siebie jako fajnej kobiety idealnej dla niego, pokaż swoje zmiany i najlepsze cechy, jeśli rzeczywiście ma wątpliwości;), bo wiesz... mógł i tu przepraszam za dosadność, ale tak tylko Ci na odczepnego powiedzieć, że chce być w sumie z tobą, ale nie bo nie. To tak trochę wygląda albo jak jakaś dziecinada albo obawia się na tyle twoich zaburzeń, problemów i dyplomatycznie Cię taką gadką spławia.
  Nie pomyślałaś o tej alternatywie ?

  W każdym razie, jeśli nie chce Ciebie to twoim obowiązkiem międzyludzkim jest to uszanować. Naprawdę, chcesz kogoś kto będzie z tobą z gównianych powodów na siłę, byle by było?. Chcesz kogoś kto nigdy nie doceni Cię, nigdy nie powie i nie poczuje, że po prostu zwyczajnie, jesteś centrum jego wszechświata?
  Pomyśl o tym... czy nie jesteś, aby znacznie więcej warta niż taka relacja. :)
  I żeby zakończyć morałem, płynącym prosto z kobiecego serca, od kobiety dla kobiety, kochana... ,,tego kwiatu jest pół światu,, :D
   
 3. Mindfang

  Neofita
  Expand Collapse

  Dołączył:
  Październik 3, 2017
  Posty:
  12
  Polubienia:
  0
  Płeć:
  Kobieta
  Znam tę osobę kilka lat i dobrze wiem, że jestem dla niego najważniejsza. Po prostu moje zachowanie, które było dla niego niejasne go odrzuciło. Ciężko mi wyjaśnić sytuację, by było jasne dlaczego ciężko go przekonać i dlaczego mi na tym zależy. :/
   
 4. SerafinSadok

  Zelator
  Expand Collapse

  Dołączył:
  Lipiec 22, 2017
  Posty:
  33
  Polubienia:
  3
  Płeć:
  Mężczyzna
  Miasto:
  Katowice
  #24 SerafinSadok, Październik 9, 2017
  Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 9, 2017
  Pomijając kwestie, które wskazałem w swoich poprzednich postach istotne jest zwrócenie uwagi na to, iż ewentualne rzucenie zaklęcia przez ciebie na swego ex nie przyniesie rezultatów, ponieważ w porównaniu do swojego ex, jesteś znacznie słabsza psychicznie, że o braku znajomości podstaw magii nie wspomnę.

  Udałoby ci się ewentualnie takie zaklęcie tylko w sytuacji gdybyś była przynajmniej równa jego sile. Pomijam kwestię doboru właściwego zaklęcia.

  Ponadto nie wierzę, co w sumie już wcześniej napisałem, że odpowiedzialna osoba w twoim wypadku zgodziłaby się na zrobienie w twoim imieniu takiego zaklęcia.
   
 5. Rasphul

  Administrator
  Członek Załogi
  Expand Collapse

  Dołączył:
  Marzec 17, 2013
  Posty:
  956
  Polubienia:
  271
  Płeć:
  Mężczyzna
  Myślę, że temat został wyczerpany.
   
  Morrigu lubi to.
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum