Niechaj moc bedzie z Wami.

Temat na forum 'Powitania' rozpoczęty przez LoveYouAll, Styczeń 4, 2018.

Tags:
  1. LoveYouAll

Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    0
    • Informacje o preferowanej ścieżce magicznej/systemie
    • Mniej więcej zakres dotychczasowej literatury
    • Opis praktykowanych rzeczy
    Witam Was wszystkich, na poczatku musze zwrocic uwage na ten przymus rozpisania sie nieco na swoj temat, bardzo dobry pomysl i powinni stosowac te metode na kazdym forum. Musicie mi wybaczyc, nie mam aktualnie ochoty rozpisywac sie takze tylko po krotce cos tam o sobie naskrobie. Przepraszam Was takze za brak polskich znakow, nie kamieniowac... :D

• Lat mam 24, spod znaku panny takze na wrzesien serdecznie zapraszam!

• Sciezka jaka obralem to logika, nic co ludzkie nie bedzie mi obce czyli po krotce praca nad soba, wlasnymi zasobami. Czuje sie czescia otaczajacego mnie swiata, staram sie zyc w zgodzie z "moim" swiatem, i robie wszystko by poznac takze Wasz swiat poniewaz jest fascynujacy. Nie ma sensu sie rozpisywac, mam nadzieje, ze sie bedziemy mieli przyjemnosc poznac, porozmawiac.

• Literatura... Biblia mi sie podobala, lubie do tej ksiazki wracac.

• Nie jestem obeznany z fachowym nazewnictwem, praktykuje swoje wlasne fisiu misiu, to co czuje jest dla mnie najwazniejsze a czuje, ze to co robie to wciaz za malo. Jednak jezeli zastanawiacie sie na czym spedzam czasu najwiecej to z cala pewnoscia bedzie to medytacja, oczyszczanie wlasnej swiatyni gdyz o fundament uwielbiam dbac. o_O
    Pozdrowionka dla czytajacych i takze tych leniwych, Rasphul aktywuj mi konto prosze... :rolleyes:

2. Morrigu

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    43
    Witamy na forum :)
    Znajdziesz tutaj tematy i artykuły które będą pomocne w Twojej ścieżce.

3. LoveYouAll

Neofita
    Expand Collapse

Polubienia:
    0
    Zdecydowanie :D nie byloby tego konta gdybym myslal inaczej, powoli koncze czytac co zamieszczone zostalo na aetheriusie, masa informacji :D <3 Sledzilem Was juz od dluzszego czasu, nie moge sie doczekac kolejnych artykulow!

Poleć forum