magiczny Tarot

Temat na forum 'Tarot' rozpoczęty przez Hekate, Listopad 5, 2015.

1. Hekate

Zelator
    Expand Collapse

Polubienia:
    7
    W jaki sposob pracujecie z korespondencjami Tarota? Medytujecie,ścieżkujecie czy jeszcze coś innego?

2. Roberta

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    60
    Oczywiście medytacja i ścieżkowanie jak najbardziej, ale poważne opisy pozostawię poważnym magom, bo dzisiaj jestem w niepoważnym nastroju i podzielę się zawstydzającym sekretem:

Jeśli mam tylko trochę czasu to tarota namiętnie profanuję. Np. robię listy aktywności życiowych powiązanych z daną kartą typu Diabeł-shopping, Moc-pójście na siłkę i inne tego typu, a potem losuję kartę, co by tu dzisiaj zrobić. Można w ten sposób bawić się nawet w kuchni - przy odrobinie wyobraźni można przyporządkować każdej karcie danie, które najlepiej odwzorowuje jej charakter, a potem przyrządzić coś pysznego. :D Np. Diabeł to mój specjał, tort Sachera czekoladowy oblany grubo czekoladą przekładany dżemem morelowym :p :heart:

Mam też takie hobby, że o każdej karcie tarota piszę wiersz, ale taki porządny z liczeniem głosek i rymami. Jestem w połowie Wielkich Arkan i zaczęłam miecze.

3. Hekate

Zelator
    Expand Collapse

Polubienia:
    7
    Super zabawa:) karty tez maja odgornie przypisane miejsca, gdybym miala troche wiecej czasu wolnego..ale czasem sprawdzam jaki bedzie dany dzien. Dzieki za inspiracje to bardzo oryginalne:)

4. Hekate

Zelator
    Expand Collapse

Polubienia:
    7
    Co do poezji, ja np pisalam o swoich stanach wewnetrznych.

5. Salat

Adeptus Minor
    Expand Collapse

Polubienia:
    130
    w sumie zalezy o co pytasz ;)

jesli chodzi ci o eksploracje karty to glownie pathworkingi - zarowno samodzielne poprzez wejscie w obraz karty jak i poprzez droge miedzy sefirotami opierajac sie samemu na korespondencjach z l777, opisie kart i wytycznych znalezionych w roznych miejscach sieci

jesli natomiast chodzi tobie o wykorzystanie kart jako jednego z narzedzi przy praktyce magicznej np do inwokacji okreslonych aspektow to nie korzystam

Poleć forum