Energia Seksualna

Temat na forum 'Rozważania ogólne' rozpoczęty przez Roberta, Grudzień 22, 2016.

1. Roberta

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    60
    Ja tam bym od razu dała nogę. Nie potrzebuję faceta, który chce mnie wykorzystać jak jakąś mistyczną baterię, dzięki której zaczerpnie sexenergii. :p Co innego, gdybym znalazła dobrze zbudowanego faceta - minimum żeby był w stanie otworzyć mi słoik. Mile widziane 180cm+, żeby mi sięgał kartony z pawlacza. Mam też zepsutą spłuczkę i klamkę w drzwiach, więc szukam kogoś nie bojącego się pracy fizycznej i umysłowej :D
    Żywiących się energią Słońca, hermafrodytów, wygłodzonych wegan i frutarian, zszarzałych od monitora, oderwanych od materialnej rzeczywistości filozofów lub magusów, Bogowie trzymajcie ode mnie z dala.

2. Silverina

Zelator
    Expand Collapse

Polubienia:
    0
    RE: Objawy tego, że możesz nie być prawdziwym magusem.

No każdy lubi i potrzebuje czego innego od faceta/kobiety..Ja tam spłuczkę i klamkę mogę sobie naprawić sama a za "mistyczną bateryjkę" mogłabym robić w zamian za to czego ja akurat potrzebuję. Ale jak chcemy sobie pogadać o facetach to może przejdźmy na priva bo to temat rzeka i grozi zrobieniem off-topa giganta ;)

3. Lili

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    33

Ja osobiście uważam że jak to się mówi kto dużo gada to wiadomo ...;)
    Facet gadający o sexenergii w takiej sytuacji wypadł by w moim odczuciu delikatnie mówiąc słabo .
    Inna sprawa jak by po sexsie mówił że doznał wniebowstąpienia :) ;) ale sexenergia nieeee- jak Roberta dała bym zwyczajnie nogę :)

4. Freaky Jester

Philosophus
    Expand Collapse

Polubienia:
    14

na ten moment jestem zdania, ze jak jest "seksenergia" to w sumie niepotrzebne jest nawet gadanie o tym, bo obydwie strony to czują, widzą, są świadome i tyle. Dodatkowo mam wrażenie, że "seksenergia" to jednak temat gdzieś tam bardziej bliski kobietom niż mężczyzną... Na dobrą sprawę seksualnością można zdziałać "wszystko" i czasami po prostu aż głupią nie być "wiedźmą" i nie skorzystać. ;p

Temat tabu, seks, diabeł, narkotyki... ale jak nam panowie wydzielą wątki, to może coś tam się wykluje z dyskusji. Nie ma co ukrywać fascynacji, chyba każdy się gdzieś tam jara.

5. Rasphul

Administrator
    Członek Załogi
    Expand Collapse

Polubienia:
    284
    Proszę :)

Od siebie pragnę dodać, że w magii seksualnej nie chodzi o to, by jedno lub drugie ładowało sobie bateryjki mistyczną energią, ale żeby energia z połączenia seksualnego (zarówno na poziomie duchowym jak i fizycznym - tzw. eliksir seksualny) stanowiło bazę dla odprawianej operacji magicznej.

6. Morrigu

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    43
    Dokładnie o to chodzi.

:)

7. Lili

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    33
    Ras.Piszesz o ,,odprawianej operacji magicznej ,, Czyli że sam sex wchodzi w składowy główny element wspomnianej przez ciebie operacji ,jest swojego rodzaju główną czynnością no powiedzmy magiczną( cóż niektórzy mówią iż taki bywa :D ) .Sex to główne centrum tej operacji i odbywa się podczas rytuału ? Czy miałeś namyśli że poprzez czynność ową dostajemy elementy do operacji związanej z sex-em ale sama czynność nie występuje i nie jest czynną częścią rytuału ?

8. Rasphul

Administrator
    Członek Załogi
    Expand Collapse

Polubienia:
    284
    Ania, w magii seksualnej, pojednanie partnerów, i ich wspólny orgazm z konkretnym nastawieniem i zjednaniem tych "magicznych" płynów ustrojowych, jest aktem magicznym. Jeśli facet posuwa panienkę z myślą o rycie, a ona myśli o przyjemności, a nie celu operacji, to wówczas ciężko mówić o działaniu magicznym w sensie magii seksualnej.

Ale znałem (bardzo niechlubne) przypadki, które uznawały zmuszanie dziewczyny do seksu i picia jej krwi (normalnej, nie menstruacyjnej) w trakcie stosunku, jako element magii seksualnej ... co ofc jest totalną bzdurą...

9. Lili

Practicus
    Expand Collapse

Polubienia:
    33
    yhmm..czyli po pierwsze musi zaistnieć pełna świadomość czynności , przyzwolenie każdej strony no i współpraca całkowita dwóch ludzi którzy dokładnie zdają sobie sprawę co robią i po co to robią .Rozumiem, to ma w takich założeniach sens :rolleyes:

Co do niechlubnych przypadków ech...głupota to nierozłączny ludzki element i zawsze musi istnieć jakiś margines nieuleczalnych wypaczonych przypadkówo_O

Poleć forum